Volley League 2019-20

Regular Season

select
Volley League 2019-20 Volley League 2019-20 Matches

1st Leg

02/11/2019 - 17:00

Βαρδινογιάννειο Αθλητικό Κέντρο

02/11/2019 - 17:00

02/11/2019 - 17:00

O.F.I.

0 - 3

PANATHINAIKOS A.O.

ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

02/11/2019 - 17:00

0 - 3

O.F.I.

PANATHINAIKOS A.O.

02/11/2019 - 18:00

Κ.Γ. Δήμου Βέλου Βόχας

02/11/2019 - 18:00

02/11/2019 - 18:00

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

3 - 2

AS ELPIDA AMBELOKIPON

ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
ΓΕΡΑΝΙΟΣ Λέωνίας

02/11/2019 - 18:00

3 - 2

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

AS ELPIDA AMBELOKIPON

02/11/2019 - 18:00

Κλειστό Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης

02/11/2019 - 18:00

02/11/2019 - 18:00

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

0 - 3

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

02/11/2019 - 18:00

0 - 3

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

03/11/2019 - 16:30

Ermoupolis Sports Center

03/11/2019 - 16:30

03/11/2019 - 16:30

A.O. FOINIKAS SIROU

3 - 0

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΟΝΟΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

03/11/2019 - 16:30

3 - 0

A.O. FOINIKAS SIROU

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

04/11/2019 - 19:00

Κλειστό Γυμναστήριο ΠΑΟΚ

04/11/2019 - 19:00

04/11/2019 - 19:00

Π.Α.Ο.Κ.

0 - 3

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

ΘΕΜΕΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

04/11/2019 - 19:00

0 - 3

Π.Α.Ο.Κ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.



2nd Leg

09/11/2019 - 16:00

Αθλητικό Κέντρο «Μελίνα Μερκούρη»

09/11/2019 - 16:00

09/11/2019 - 16:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

3 - 1

O.F.I.

ΠΡΕΝΤΖΑΣ Σπύρος
ΜΟΥΛΑ ΛΕΜΟΝΙΑ

09/11/2019 - 16:00

3 - 1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

O.F.I.

09/11/2019 - 18:00

Κ.Γ. Δήμου Βέλου Βόχας

09/11/2019 - 18:00

09/11/2019 - 18:00

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

1 - 3

Π.Α.Ο.Κ.

ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ Παναγιώτης

09/11/2019 - 18:00

1 - 3

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

Π.Α.Ο.Κ.

09/11/2019 - 19:00

EAK AMBELOKIPON

09/11/2019 - 19:00

09/11/2019 - 19:00

AS ELPIDA AMBELOKIPON

0 - 3

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Aλέξανδρος
PAPAKOSMAS Stelios

09/11/2019 - 19:00

0 - 3

AS ELPIDA AMBELOKIPON

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

10/11/2019 - 16:15

Ζηρίνειο Αθλητικό Κέντρο

10/11/2019 - 16:15

10/11/2019 - 16:15

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

3 - 0

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΜΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ

10/11/2019 - 16:15

3 - 0

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

11/11/2019 - 19:00

Κλειστό Γυμναστήριο Αγ.Θωμά

11/11/2019 - 19:00

11/11/2019 - 19:00

PANATHINAIKOS A.O.

0 - 3

A.O. FOINIKAS SIROU

ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

11/11/2019 - 19:00

0 - 3

PANATHINAIKOS A.O.

A.O. FOINIKAS SIROU



3rd Leg

16/11/2019 - 18:00

Κλειστό Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης

16/11/2019 - 18:00

16/11/2019 - 18:00

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

0 - 3

PANATHINAIKOS A.O.

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΣΕΠΚΙΝΛΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ

16/11/2019 - 18:00

0 - 3

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

PANATHINAIKOS A.O.

16/11/2019 - 19:00

Κλειστό Γυμναστήριο ΠΑΟΚ

16/11/2019 - 19:00

16/11/2019 - 19:00

Π.Α.Ο.Κ.

3 - 1

AS ELPIDA AMBELOKIPON

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Δημήτρης

16/11/2019 - 19:00

3 - 1

Π.Α.Ο.Κ.

AS ELPIDA AMBELOKIPON

17/11/2019 - 16:30

Ermoupolis Sports Center

17/11/2019 - 16:30

17/11/2019 - 16:30

A.O. FOINIKAS SIROU

0 - 3

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
ΟΝΟΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

17/11/2019 - 16:30

0 - 3

A.O. FOINIKAS SIROU

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

17/11/2019 - 18:00

Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας

17/11/2019 - 18:00

17/11/2019 - 18:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

3 - 0

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΘΕΜΕΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ Ελένη

17/11/2019 - 18:00

3 - 0

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

18/11/2019 - 19:00

Βαρδινογιάννειο Αθλητικό Κέντρο

18/11/2019 - 19:00

18/11/2019 - 19:00

O.F.I.

3 - 0

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

18/11/2019 - 19:00

3 - 0

O.F.I.

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ



4th Leg

23/11/2019 - 16:00

Αθλητικό Κέντρο «Μελίνα Μερκούρη»

23/11/2019 - 16:00

23/11/2019 - 16:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

3 - 0

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΕΡΑΝΙΟΣ Λέωνίας
ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

23/11/2019 - 16:00

3 - 0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

23/11/2019 - 17:00

EAK AMBELOKIPON

23/11/2019 - 17:00

23/11/2019 - 17:00

AS ELPIDA AMBELOKIPON

0 - 3

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΙΣΚΑΣ Αχιλλέας

23/11/2019 - 17:00

0 - 3

AS ELPIDA AMBELOKIPON

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

23/11/2019 - 18:00

Κ.Γ. Δήμου Βέλου Βόχας

23/11/2019 - 18:00

23/11/2019 - 18:00

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

0 - 3

A.O. FOINIKAS SIROU

ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

23/11/2019 - 18:00

0 - 3

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

A.O. FOINIKAS SIROU

24/11/2019 - 20:15

Κλειστό Γυμναστήριο ΠΑΟΚ

24/11/2019 - 20:15

24/11/2019 - 20:15

Π.Α.Ο.Κ.

3 - 0

O.F.I.

ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
PAPAKOSMAS Stelios

24/11/2019 - 20:15

3 - 0

Π.Α.Ο.Κ.

O.F.I.

25/11/2019 - 19:00

Κλειστό Γυμναστήριο Αγ.Θωμά

25/11/2019 - 19:00

25/11/2019 - 19:00

PANATHINAIKOS A.O.

3 - 0

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΣΤΑΡΙΔΑΣ Αλέξανδρος

25/11/2019 - 19:00

3 - 0

PANATHINAIKOS A.O.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015



5th Leg

29/11/2019 - 19:30

Ζηρίνειο Αθλητικό Κέντρο

29/11/2019 - 19:30

29/11/2019 - 19:30

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

1 - 3

PANATHINAIKOS A.O.

ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

29/11/2019 - 19:30

1 - 3

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

PANATHINAIKOS A.O.

30/11/2019 - 16:30

Βαρδινογιάννειο Αθλητικό Κέντρο

30/11/2019 - 16:30

30/11/2019 - 16:30

O.F.I.

3 - 0

AS ELPIDA AMBELOKIPON

ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

30/11/2019 - 16:30

3 - 0

O.F.I.

AS ELPIDA AMBELOKIPON

30/11/2019 - 17:30

Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας

30/11/2019 - 17:30

30/11/2019 - 17:30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

2 - 3

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Aλέξανδρος

30/11/2019 - 17:30

2 - 3

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

30/11/2019 - 18:00

Ermoupolis Sports Center

30/11/2019 - 18:00

30/11/2019 - 18:00

A.O. FOINIKAS SIROU

1 - 3

Π.Α.Ο.Κ.

ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
ΟΝΟΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

30/11/2019 - 18:00

1 - 3

A.O. FOINIKAS SIROU

Π.Α.Ο.Κ.

01/12/2019 - 17:30

Κλειστό Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης

01/12/2019 - 17:30

01/12/2019 - 17:30

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

0 - 3

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

ΘΕΜΕΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

01/12/2019 - 17:30

0 - 3

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ



6th Leg

07/12/2019 - 17:00

Βαρδινογιάννειο Αθλητικό Κέντρο

07/12/2019 - 17:00

07/12/2019 - 17:00

O.F.I.

2 - 3

A.O. FOINIKAS SIROU

ΟΝΟΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

07/12/2019 - 17:00

2 - 3

O.F.I.

A.O. FOINIKAS SIROU

07/12/2019 - 18:00

Κ.Γ. Δήμου Βέλου Βόχας

07/12/2019 - 18:00

07/12/2019 - 18:00

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

3 - 1

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

07/12/2019 - 18:00

3 - 1

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

08/12/2019 - 17:00

Αθλητικό Κέντρο «Μελίνα Μερκούρη»

08/12/2019 - 17:00

08/12/2019 - 17:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

-

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΠΡΕΝΤΖΑΣ Σπύρος
ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

08/12/2019 - 17:00

-

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

08/12/2019 - 19:00

Κλειστό Γυμναστήριο ΠΑΟΚ

08/12/2019 - 19:00

08/12/2019 - 19:00

Π.Α.Ο.Κ.

-

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ Ελένη
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Aλέξανδρος

08/12/2019 - 19:00

-

Π.Α.Ο.Κ.

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

09/12/2019 - 19:00

EAK AMBELOKIPON

09/12/2019 - 19:00

09/12/2019 - 19:00

AS ELPIDA AMBELOKIPON

-

PANATHINAIKOS A.O.

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Δημήτρης

09/12/2019 - 19:00

-

AS ELPIDA AMBELOKIPON

PANATHINAIKOS A.O.



7th Leg

No Matches Appointed Yet



8th Leg

No Matches Appointed Yet



10th Leg

No Matches Appointed Yet



11th Leg

No Matches Appointed Yet



12th Leg

No Matches Appointed Yet



13th Leg

No Matches Appointed Yet



14th Leg

No Matches Appointed Yet



15th Leg

No Matches Appointed Yet



16th Leg

No Matches Appointed Yet



17th Leg

No Matches Appointed Yet



18th Leg

No Matches Appointed Yet



9th Leg

No Matches Appointed Yet