VOLLEY LEAGUE "ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ" 2016-2017

VOLLEYLEAGUE Πάμε Στοίχημα 2016-17

select
VOLLEYLEAGUE Πάμε Στοίχημα 2016-2017 VOLLEYLEAGUE Πάμε Στοίχημα 2016-2017 Matches

1η Αγωνιστική

22/10/2016 - 18:00

Ermoupolis Sports Center

22/10/2016 - 18:00

22/10/2016 - 18:00

A.O. FOINIKAS SIROU

3 - 2

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΟΥΛΑ ΛΕΜΟΝΙΑ

22/10/2016 - 18:00

3 - 2

A.O. FOINIKAS SIROU

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

22/10/2016 - 18:00

Κ.Γ. Δήμου Βέλου Βόχας

22/10/2016 - 18:00

22/10/2016 - 18:00

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

3 - 1

IRAKLIS CHALKIDAS

ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

22/10/2016 - 18:00

3 - 1

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

IRAKLIS CHALKIDAS

22/10/2016 - 18:00

Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας

22/10/2016 - 18:00

22/10/2016 - 18:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

3 - 1

Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ Ελένη

22/10/2016 - 18:00

3 - 1

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

23/10/2016 - 18:00

Κλειστό Γυμναστήριο Λουτρακίου

23/10/2016 - 18:00

23/10/2016 - 18:00

Α.Π.Σ. ΚΥΖΙΚΟΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

1 - 3

PANATHINAIKOS A.O.

ΟΝΟΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

23/10/2016 - 18:00

1 - 3

Α.Π.Σ. ΚΥΖΙΚΟΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

PANATHINAIKOS A.O.

23/10/2016 - 19:00

Κλειστό Γυμναστήριο Παναχαϊκής

23/10/2016 - 19:00

23/10/2016 - 19:00

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΒΟΛΕΪ 2013

0 - 3

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

23/10/2016 - 19:00

0 - 3

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΒΟΛΕΪ 2013

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

24/10/2016 - 18:00

Κλειστό Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης

24/10/2016 - 18:00

24/10/2016 - 18:00

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

1 - 3

Π.Α.Ο.Κ.

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

24/10/2016 - 18:00

1 - 3

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

Π.Α.Ο.Κ.



2η Αγωνιστική

26/10/2016 - 22:30

Κλειστό Ορεστιάδας "Ν.Σαμαράς"

26/10/2016 - 22:30

26/10/2016 - 22:30

Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

0 - 3

Π.Α.Ο.Κ.

ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΤΣΕΠΚΙΝΛΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ

26/10/2016 - 22:30

0 - 3

Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

Π.Α.Ο.Κ.

29/10/2016 - 18:00

Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας

29/10/2016 - 18:00

29/10/2016 - 18:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

3 - 1

A.O. FOINIKAS SIROU

ΘΕΜΕΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Aλέξανδρος

29/10/2016 - 18:00

3 - 1

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

A.O. FOINIKAS SIROU

29/10/2016 - 18:00

Κλειστό Γυμναστήριο Κανήθου "Τάσος Καμπούρης"

29/10/2016 - 18:00

29/10/2016 - 18:00

IRAKLIS CHALKIDAS

1 - 3

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΜΟΥΛΑ ΛΕΜΟΝΙΑ
ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

29/10/2016 - 18:00

1 - 3

IRAKLIS CHALKIDAS

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

29/10/2016 - 18:30

Ζηρίνειο Αθλητικό Κέντρο

29/10/2016 - 18:30

29/10/2016 - 18:30

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

3 - 1

Α.Π.Σ. ΚΥΖΙΚΟΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
ΜΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ

29/10/2016 - 18:30

3 - 1

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

Α.Π.Σ. ΚΥΖΙΚΟΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

30/10/2016 - 18:00

Κλειστό Γυμναστήριο Πανελληνίου

30/10/2016 - 18:00

30/10/2016 - 18:00

PANATHINAIKOS A.O.

3 - 0

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΒΟΛΕΪ 2013

ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης

30/10/2016 - 18:00

3 - 0

PANATHINAIKOS A.O.

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΒΟΛΕΪ 2013

30/10/2016 - 19:30

Αθλητικό Κέντρο «Μελίνα Μερκούρη»

30/10/2016 - 19:30

30/10/2016 - 19:30

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

3 - 0

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

30/10/2016 - 19:30

3 - 0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ



3η Αγωνιστική

05/11/2016 - 17:30

Κλειστό Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης

05/11/2016 - 17:30

05/11/2016 - 17:30

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

0 - 3

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

05/11/2016 - 17:30

0 - 3

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

05/11/2016 - 18:00

Ermoupolis Sports Center

05/11/2016 - 18:00

05/11/2016 - 18:00

A.O. FOINIKAS SIROU

3 - 0

Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

05/11/2016 - 18:00

3 - 0

A.O. FOINIKAS SIROU

Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

05/11/2016 - 19:00

Κλειστό Γυμναστήριο Λουτρακίου

05/11/2016 - 19:00

05/11/2016 - 19:00

Α.Π.Σ. ΚΥΖΙΚΟΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

1 - 3

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΟΥΛΑ ΛΕΜΟΝΙΑ

05/11/2016 - 19:00

1 - 3

Α.Π.Σ. ΚΥΖΙΚΟΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

06/11/2016 - 18:00

Κλειστό Γυμναστήριο Κουκούλι

06/11/2016 - 18:00

06/11/2016 - 18:00

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΒΟΛΕΪ 2013

3 - 1

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

06/11/2016 - 18:00

3 - 1

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΒΟΛΕΪ 2013

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

07/11/2016 - 18:00

Κ.Γ. Δήμου Βέλου Βόχας

07/11/2016 - 18:00

07/11/2016 - 18:00

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

3 - 2

PANATHINAIKOS A.O.

ΟΝΟΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ

07/11/2016 - 18:00

3 - 2

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

PANATHINAIKOS A.O.

09/11/2016 - 19:00

Κλειστό Γυμναστήριο ΠΑΟΚ

09/11/2016 - 19:00

09/11/2016 - 19:00

Π.Α.Ο.Κ.

3 - 0

IRAKLIS CHALKIDAS

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Aλέξανδρος

09/11/2016 - 19:00

3 - 0

Π.Α.Ο.Κ.

IRAKLIS CHALKIDAS



4η Αγωνιστική

12/11/2016 - 18:00

Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας

12/11/2016 - 18:00

12/11/2016 - 18:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

3 - 1

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΒΟΛΕΪ 2013

ΘΕΜΕΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

12/11/2016 - 18:00

3 - 1

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΒΟΛΕΪ 2013

12/11/2016 - 18:00

Αθλητικό Κέντρο «Μελίνα Μερκούρη»

12/11/2016 - 18:00

12/11/2016 - 18:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

3 - 1

Π.Α.Ο.Κ.

ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

12/11/2016 - 18:00

3 - 1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

Π.Α.Ο.Κ.

12/11/2016 - 18:00

Κλειστό Ορεστιάδας "Ν.Σαμαράς"

12/11/2016 - 18:00

12/11/2016 - 18:00

Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

0 - 3

IRAKLIS CHALKIDAS

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΣΕΠΚΙΝΛΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ

12/11/2016 - 18:00

0 - 3

Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

IRAKLIS CHALKIDAS

12/11/2016 - 19:30

Ermoupolis Sports Center

12/11/2016 - 19:30

12/11/2016 - 19:30

A.O. FOINIKAS SIROU

3 - 1

Α.Π.Σ. ΚΥΖΙΚΟΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ Παναγιώτης

12/11/2016 - 19:30

3 - 1

A.O. FOINIKAS SIROU

Α.Π.Σ. ΚΥΖΙΚΟΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

12/11/2016 - 20:00

Κλειστό Γυμναστήριο Πανελληνίου

12/11/2016 - 20:00

12/11/2016 - 20:00

PANATHINAIKOS A.O.

3 - 1

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης

12/11/2016 - 20:00

3 - 1

PANATHINAIKOS A.O.

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

13/11/2016 - 18:30

Ζηρίνειο Αθλητικό Κέντρο

13/11/2016 - 18:30

13/11/2016 - 18:30

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

3 - 0

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

13/11/2016 - 18:30

3 - 0

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ



5η Αγωνιστική

19/11/2016 - 18:00

Κλειστό Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης

19/11/2016 - 18:00

19/11/2016 - 18:00

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

3 - 2

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

19/11/2016 - 18:00

3 - 2

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

19/11/2016 - 18:00

Κ.Γ. Δήμου Βέλου Βόχας

19/11/2016 - 18:00

19/11/2016 - 18:00

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

3 - 2

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

19/11/2016 - 18:00

3 - 2

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

19/11/2016 - 20:00

Αθλητικό Κέντρο «Μελίνα Μερκούρη»

19/11/2016 - 20:00

19/11/2016 - 20:00

Α.Π.Σ. ΚΥΖΙΚΟΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

3 - 0

Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

19/11/2016 - 20:00

3 - 0

Α.Π.Σ. ΚΥΖΙΚΟΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

20/11/2016 - 18:00

Κλειστό Γυμναστήριο Κουκούλι

20/11/2016 - 18:00

20/11/2016 - 18:00

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΒΟΛΕΪ 2013

2 - 3

A.O. FOINIKAS SIROU

ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
ΜΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ

20/11/2016 - 18:00

2 - 3

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΒΟΛΕΪ 2013

A.O. FOINIKAS SIROU

21/11/2016 - 19:00

Κλειστό Γυμναστήριο Κανήθου "Τάσος Καμπούρης"

21/11/2016 - 19:00

21/11/2016 - 19:00

IRAKLIS CHALKIDAS

1 - 3

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

ΜΟΥΛΑ ΛΕΜΟΝΙΑ
ΟΝΟΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

21/11/2016 - 19:00

1 - 3

IRAKLIS CHALKIDAS

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

01/12/2016 - 18:00

Κλειστό Γυμναστήριο ΠΑΟΚ

01/12/2016 - 18:00

01/12/2016 - 18:00

Π.Α.Ο.Κ.

1 - 3

PANATHINAIKOS A.O.

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΘΕΜΕΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

01/12/2016 - 18:00

1 - 3

Π.Α.Ο.Κ.

PANATHINAIKOS A.O.



6η Αγωνιστική

25/11/2016 - 18:00

Ζηρίνειο Αθλητικό Κέντρο

25/11/2016 - 18:00

25/11/2016 - 18:00

Π.Α.Ο.Κ.

3 - 2

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
ΟΝΟΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

25/11/2016 - 18:00

3 - 2

Π.Α.Ο.Κ.

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

26/11/2016 - 00:00

Κλειστό Γυμναστήριο Αγίων Θεοδώρων

26/11/2016 - 00:00

26/11/2016 - 00:00

Α.Π.Σ. ΚΥΖΙΚΟΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

0 - 3

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΒΟΛΕΪ 2013

ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

26/11/2016 - 00:00

0 - 3

Α.Π.Σ. ΚΥΖΙΚΟΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΒΟΛΕΪ 2013

26/11/2016 - 18:00

Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας

26/11/2016 - 18:00

26/11/2016 - 18:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

3 - 1

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Aλέξανδρος

26/11/2016 - 18:00

3 - 1

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

26/11/2016 - 18:00

Κλειστό Ορεστιάδας "Ν.Σαμαράς"

26/11/2016 - 18:00

26/11/2016 - 18:00

Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

0 - 3

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

ΤΣΕΠΚΙΝΛΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

26/11/2016 - 18:00

0 - 3

Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

26/11/2016 - 19:00

Ermoupolis Sports Center

26/11/2016 - 19:00

26/11/2016 - 19:00

A.O. FOINIKAS SIROU

2 - 3

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης

26/11/2016 - 19:00

2 - 3

A.O. FOINIKAS SIROU

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

26/11/2016 - 20:30

Κλειστό Γυμναστήριο Πανελληνίου

26/11/2016 - 20:30

26/11/2016 - 20:30

PANATHINAIKOS A.O.

3 - 0

IRAKLIS CHALKIDAS

ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ Παναγιώτης

26/11/2016 - 20:30

3 - 0

PANATHINAIKOS A.O.

IRAKLIS CHALKIDAS



7η Αγωνιστική

03/12/2016 - 17:00

Κλειστό Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης

03/12/2016 - 17:00

03/12/2016 - 17:00

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

3 - 0

A.O. FOINIKAS SIROU

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΣΕΠΚΙΝΛΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ

03/12/2016 - 17:00

3 - 0

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O. FOINIKAS SIROU

03/12/2016 - 18:00

Κ.Γ. Δήμου Βέλου Βόχας

03/12/2016 - 18:00

03/12/2016 - 18:00

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

3 - 0

Α.Π.Σ. ΚΥΖΙΚΟΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

ΟΝΟΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

03/12/2016 - 18:00

3 - 0

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

Α.Π.Σ. ΚΥΖΙΚΟΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

04/12/2016 - 16:00

Κλειστό Γυμναστήριο ΠΑΟΚ

04/12/2016 - 16:00

04/12/2016 - 16:00

Π.Α.Ο.Κ.

3 - 0

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

04/12/2016 - 16:00

3 - 0

Π.Α.Ο.Κ.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

04/12/2016 - 18:00

Κλειστό Γυμναστήριο Κανήθου "Τάσος Καμπούρης"

04/12/2016 - 18:00

04/12/2016 - 18:00

IRAKLIS CHALKIDAS

1 - 3

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΟΥΛΑ ΛΕΜΟΝΙΑ

04/12/2016 - 18:00

1 - 3

IRAKLIS CHALKIDAS

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

05/12/2016 - 17:00

Κλειστό Γυμναστήριο Κουκούλι

05/12/2016 - 17:00

05/12/2016 - 17:00

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΒΟΛΕΪ 2013

3 - 2

Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

05/12/2016 - 17:00

3 - 2

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΒΟΛΕΪ 2013

Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

05/12/2016 - 21:00

Αθλητικό Κέντρο «Μελίνα Μερκούρη»

05/12/2016 - 21:00

05/12/2016 - 21:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

3 - 1

PANATHINAIKOS A.O.

ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

05/12/2016 - 21:00

3 - 1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

PANATHINAIKOS A.O.



8η Αγωνιστική

09/12/2016 - 19:00

Κλειστό Γυμναστήριο Κουκούλι

09/12/2016 - 19:00

09/12/2016 - 19:00

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΒΟΛΕΪ 2013

1 - 3

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης

09/12/2016 - 19:00

1 - 3

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΒΟΛΕΪ 2013

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

10/12/2016 - 00:00

Ermoupolis Sports Center

10/12/2016 - 00:00

10/12/2016 - 00:00