VOLLEYLEAGUE Πάμε Στοίχημα 2015-16

REGULAR SEASON 2015-16

select
VOLLELEAGUE Πάμε Στοίχημα 2015-16 VOLLELEAGUE Πάμε Στοίχημα 2015-16 Matches

1st Leg

14/11/2015 - 18:00

Χαλκιοπούλειο Αθλητικό Κέντρο

14/11/2015 - 18:00

14/11/2015 - 18:00

Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ

0 - 3

PANATHINAIKOS A.O.

ΜΟΥΛΑ ΛΕΜΟΝΙΑ
ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

14/11/2015 - 18:00

0 - 3

Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ

PANATHINAIKOS A.O.

14/11/2015 - 18:00

Ζηρίνειο Αθλητικό Κέντρο

14/11/2015 - 18:00

14/11/2015 - 18:00

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

3 - 1

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΒΟΛΕΪ 2013

ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ Παναγιώτης

14/11/2015 - 18:00

3 - 1

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΒΟΛΕΪ 2013

14/11/2015 - 18:00

Κλειστό Ορεστιάδας "Ν.Σαμαράς"

14/11/2015 - 18:00

14/11/2015 - 18:00

Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

0 - 3

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΣΕΠΚΙΝΛΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ

14/11/2015 - 18:00

0 - 3

Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

14/11/2015 - 19:30

Ermoupolis Sports Center

14/11/2015 - 19:30

14/11/2015 - 19:30

A.O. FOINIKAS SIROU

3 - 2

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

14/11/2015 - 19:30

3 - 2

A.O. FOINIKAS SIROU

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

15/11/2015 - 20:00

Κλειστό Γυμναστήριο ΠΑΟΚ

15/11/2015 - 20:00

15/11/2015 - 20:00

Π.Α.Ο.Κ.

3 - 2

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

15/11/2015 - 20:00

3 - 2

Π.Α.Ο.Κ.

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

16/11/2015 - 18:00

Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας

16/11/2015 - 18:00

16/11/2015 - 18:00

Α.Σ. ΑΡΗΣ

3 - 2

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Aλέξανδρος

16/11/2015 - 18:00

3 - 2

Α.Σ. ΑΡΗΣ

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ



14th Leg

23/01/2016 - 18:00

Κ.Γ. Δήμου Βέλου Βόχας

23/01/2016 - 18:00

23/01/2016 - 18:00

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

0 - 3

A.O. FOINIKAS SIROU

ΟΝΟΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΟΥΛΑ ΛΕΜΟΝΙΑ

23/01/2016 - 18:00

0 - 3

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

A.O. FOINIKAS SIROU

23/01/2016 - 18:00

Αθλητικό Κέντρο «Μελίνα Μερκούρη»

23/01/2016 - 18:00

23/01/2016 - 18:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

3 - 0

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

ΜΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

23/01/2016 - 18:00

3 - 0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

23/01/2016 - 18:00

Κλειστό Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης

23/01/2016 - 18:00

23/01/2016 - 18:00

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

3 - 1

Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Aλέξανδρος

23/01/2016 - 18:00

3 - 1

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ

23/01/2016 - 19:00

Κλειστό Γυμναστήριο Παναχαϊκής

23/01/2016 - 19:00

23/01/2016 - 19:00

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΒΟΛΕΪ 2013

3 - 1

Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

23/01/2016 - 19:00

3 - 1

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΒΟΛΕΪ 2013

Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

23/01/2016 - 20:00

Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας

23/01/2016 - 20:00

23/01/2016 - 20:00

Α.Σ. ΑΡΗΣ

1 - 3

Π.Α.Ο.Κ.

ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ Ελένη

23/01/2016 - 20:00

1 - 3

Α.Σ. ΑΡΗΣ

Π.Α.Ο.Κ.

25/01/2016 - 17:30

Κλειστό Γυμναστήριο Πανελληνίου

25/01/2016 - 17:30

25/01/2016 - 17:30

PANATHINAIKOS A.O.

3 - 1

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

25/01/2016 - 17:30

3 - 1

PANATHINAIKOS A.O.

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ



15th Leg

03/02/2016 - 16:00

Κλειστό Ορεστιάδας "Ν.Σαμαράς"

03/02/2016 - 16:00

03/02/2016 - 16:00

Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

3 - 1

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΣΕΠΚΙΝΛΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ

03/02/2016 - 16:00

3 - 1

Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

03/02/2016 - 18:00

Ermoupolis Sports Center

03/02/2016 - 18:00

03/02/2016 - 18:00

A.O. FOINIKAS SIROU

3 - 1

PANATHINAIKOS A.O.

ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

03/02/2016 - 18:00

3 - 1

A.O. FOINIKAS SIROU

PANATHINAIKOS A.O.

03/02/2016 - 18:00

Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας

03/02/2016 - 18:00

03/02/2016 - 18:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

1 - 3

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΒΟΛΕΪ 2013

ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

03/02/2016 - 18:00

1 - 3

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΒΟΛΕΪ 2013

03/02/2016 - 18:30

Ζηρίνειο Αθλητικό Κέντρο

03/02/2016 - 18:30

03/02/2016 - 18:30

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

3 - 0

Α.Σ. ΑΡΗΣ

ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΟΝΟΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

03/02/2016 - 18:30

3 - 0

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

Α.Σ. ΑΡΗΣ

03/02/2016 - 21:00

Αθλητικό Κέντρο «Μελίνα Μερκούρη»

03/02/2016 - 21:00

03/02/2016 - 21:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

3 - 0

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΜΟΥΛΑ ΛΕΜΟΝΙΑ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης

03/02/2016 - 21:00

3 - 0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

04/02/2016 - 18:00

Κλειστό Γυμναστήριο ΠΑΟΚ

04/02/2016 - 18:00

04/02/2016 - 18:00

Π.Α.Ο.Κ.

3 - 0

Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ

ΘΕΜΕΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

04/02/2016 - 18:00

3 - 0

Π.Α.Ο.Κ.

Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ



16th Leg

06/02/2016 - 16:00

Κλειστό Γυμναστήριο Πανελληνίου

06/02/2016 - 16:00

06/02/2016 - 16:00

PANATHINAIKOS A.O.

3 - 0

Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ

06/02/2016 - 16:00

3 - 0

PANATHINAIKOS A.O.

Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

06/02/2016 - 18:00

Κ.Γ. Δήμου Βέλου Βόχας

06/02/2016 - 18:00

06/02/2016 - 18:00

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

1 - 3

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

06/02/2016 - 18:00

1 - 3

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

06/02/2016 - 18:00

Κλειστό Γυμναστήριο Παναχαϊκής

06/02/2016 - 18:00

06/02/2016 - 18:00

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΒΟΛΕΪ 2013

3 - 1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

ΟΝΟΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

06/02/2016 - 18:00

3 - 1

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΒΟΛΕΪ 2013

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

06/02/2016 - 19:00

Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας

06/02/2016 - 19:00

06/02/2016 - 19:00

Α.Σ. ΑΡΗΣ

3 - 0

A.O. FOINIKAS SIROU

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ Ελένη

06/02/2016 - 19:00

3 - 0

Α.Σ. ΑΡΗΣ

A.O. FOINIKAS SIROU

07/02/2016 - 17:00

Κλειστό Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης

07/02/2016 - 17:00

07/02/2016 - 17:00

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

2 - 3

Π.Α.Ο.Κ.

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Aλέξανδρος

07/02/2016 - 17:00

2 - 3

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

Π.Α.Ο.Κ.

07/02/2016 - 20:00

Χαλκιοπούλειο Αθλητικό Κέντρο

07/02/2016 - 20:00

07/02/2016 - 20:00

Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ

2 - 3

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΜΟΥΛΑ ΛΕΜΟΝΙΑ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

07/02/2016 - 20:00

2 - 3

Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ



17th Leg

13/02/2016 - 17:00

Αθλητικό Κέντρο «Μελίνα Μερκούρη»

13/02/2016 - 17:00

13/02/2016 - 17:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

3 - 0

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

13/02/2016 - 17:00

3 - 0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

13/02/2016 - 19:00

Κλειστό Ορεστιάδας "Ν.Σαμαράς"

13/02/2016 - 19:00

13/02/2016 - 19:00

Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

3 - 0

Α.Σ. ΑΡΗΣ

ΘΕΜΕΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

13/02/2016 - 19:00

3 - 0

Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

Α.Σ. ΑΡΗΣ

13/02/2016 - 19:00

Κλειστό Γυμναστήριο Παναχαϊκής

13/02/2016 - 19:00

13/02/2016 - 19:00

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΒΟΛΕΪ 2013

3 - 2

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

13/02/2016 - 19:00

3 - 2

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΒΟΛΕΪ 2013

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

13/02/2016 - 19:00

Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας

13/02/2016 - 19:00

13/02/2016 - 19:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

3 - 0

PANATHINAIKOS A.O.

ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

13/02/2016 - 19:00

3 - 0

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

PANATHINAIKOS A.O.

14/02/2016 - 16:30

Ermoupolis Sports Center

14/02/2016 - 16:30

14/02/2016 - 16:30

A.O. FOINIKAS SIROU

3 - 1

Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ

ΜΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΜΟΥΛΑ ΛΕΜΟΝΙΑ

14/02/2016 - 16:30

3 - 1

A.O. FOINIKAS SIROU

Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ

15/02/2016 - 18:00

Ζηρίνειο Αθλητικό Κέντρο

15/02/2016 - 18:00

15/02/2016 - 18:00

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

2 - 3

Π.Α.Ο.Κ.

ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

15/02/2016 - 18:00

2 - 3

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

Π.Α.Ο.Κ.



18th Leg

27/02/2016 - 18:00

Κ.Γ. Δήμου Βέλου Βόχας

27/02/2016 - 18:00

27/02/2016 - 18:00

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

3 - 1

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΒΟΛΕΪ 2013

ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης

27/02/2016 - 18:00

3 - 1

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΒΟΛΕΪ 2013

27/02/2016 - 18:00

Χαλκιοπούλειο Αθλητικό Κέντρο

27/02/2016 - 18:00

27/02/2016 - 18:00

Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ

2 - 3

Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΟΝΟΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

27/02/2016 - 18:00

2 - 3

Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ

Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

27/02/2016 - 19:00

Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας

27/02/2016 - 19:00

27/02/2016 - 19:00

Α.Σ. ΑΡΗΣ

1 - 3

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

27/02/2016 - 19:00

1 - 3

Α.Σ. ΑΡΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

27/02/2016 - 21:00

Κλειστό Γυμναστήριο Πανελληνίου

27/02/2016 - 21:00

27/02/2016 - 21:00

PANATHINAIKOS A.O.

1 - 3

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

27/02/2016 - 21:00

1 - 3

PANATHINAIKOS A.O.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

28/02/2016 - 17:00

Κλειστό Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης

28/02/2016 - 17:00

28/02/2016 - 17:00

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

0 - 3

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

28/02/2016 - 17:00

0 - 3

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

29/02/2016 - 18:00

Κλειστό Γυμναστήριο ΠΑΟΚ

29/02/2016 - 18:00

29/02/2016 - 18:00

Π.Α.Ο.Κ.

0 - 3

A.O. FOINIKAS SIROU

ΘΕΜΕΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ Ελένη

29/02/2016 - 18:00

0 - 3

Π.Α.Ο.Κ.

A.O. FOINIKAS SIROU



19th Leg

05/03/2016 - 17:00

Αθλητικό Κέντρο «Μελίνα Μερκούρη»

05/03/2016 - 17:00

05/03/2016 - 17:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

3 - 0

Α.Σ. ΑΡΗΣ

ΜΟΥΛΑ ΛΕΜΟΝΙΑ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης

05/03/2016 - 17:00

3 - 0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

Α.Σ. ΑΡΗΣ

05/03/2016 - 18:00

Ermoupolis Sports Center

05/03/2016 - 18:00

05/03/2016 - 18:00

A.O. FOINIKAS SIROU

1 - 3

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

05/03/2016 - 18:00

1 - 3

A.O. FOINIKAS SIROU

Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

05/03/2016 - 18:00

Κ.Γ. Δήμου Βέλου Βόχας

05/03/2016 - 18:00

05/03/2016 - 18:00

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

2 - 3

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

05/03/2016 - 18:00

2 - 3

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

05/03/2016 - 19:00

Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας

05/03/2016 - 19:00

05/03/2016 - 19:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

3 - 1

Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ

ΘΕΜΕΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

05/03/2016 - 19:00

3 - 1

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015

Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ

05/03/2016 - 19:00

Κλειστό Γυμναστήριο Παναχαϊκής

05/03/2016 - 19:00

05/03/2016 - 19:00

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΒΟΛΕΪ 2013

3 - 0

PANATHINAIKOS A.O.

ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ

05/03/2016 - 19:00

3 - 0

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΒΟΛΕΪ 2013

PANATHINAIKOS A.O.

07/03/2016 - 18:00

Κλειστό Ορεστιάδας "Ν.Σαμαράς"

07/03/2016 - 18:00

07/03/2016 - 18:00

Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

0 - 3

Π.Α.Ο.Κ.

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΣΕΠΚΙΝΛΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ

07/03/2016 - 18:00

0 - 3

Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

Π.Α.Ο.Κ.



20th Leg

11/03/2016 - 20:00

Χαλκιοπούλειο Αθλητικό Κέντρο

11/03/2016 - 20:00

11/03/2016 - 20:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

3 - 0

Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ

ΜΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΜΟΥΛΑ ΛΕΜΟΝΙΑ

11/03/2016 - 20:00

3 - 0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ

12/03/2016 - 20:00

Κλειστό Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης

12/03/2016 - 20:00

12/03/2016 - 20:00

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

3 - 1

A.O. FOINIKAS SIROU

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

12/03/2016 - 20:00

3 - 1

M.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O. FOINIKAS SIROU

13/03/2016 - 16:00

Κλειστό Γυμναστήριο Πανελληνίου

13/03/2016 - 16:00

13/03/2016 - 16:00

PANATHINAIKOS A.O.

3 - 1

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ